10 Ocak 2021

Aralık Ayı Alışverişleri..

Aralık 2020 bitenlerden sonra sıra geldi alışverişlere. Bu ay hem doğum günü ayım hem de yılbaşı genelde abartmaya meyilliyimdir ama pandemi laneti yüzünden hiç bir yere gidemedim hiç bir şey alamadım doğru dürüst. halbuki ne planlarım vardı. Neyse artık acısını bir şekilde çıkartacağım ama bakalım ne zaman. 


Tamamen boş geçmedim tabi. İlk olarak bir Avon alışverişim var. Klasik sıvı sabun ve duş jelleri indirimde olunca bol bol aldım. Glimmer stick kalemler de indirimdeydi,  en sevdiğim renklerini hemen stokladım.


Brown sugar ve cosmic brown iki ayrı seri ama ikisi de glimmer serisi ve bayılarak kullanıyorum. Bunların üzerine gerçekten göz kalemi tanımam. 


Gelelim bu ay taptığım mağaza alışverişine, gerçekten yılbaşı indirimlerine rağmen fiyatlar inanılmazdı. O nedenle çok istediğim şeyleri alacağım artık, Sephora'nın doğru düzgün bir indirim yaptığı tek seferde ise mağazaya gidememem ise ayrı bir ironi tabi. Gratis'den Beaulis'in geçen koleksiyonundan 17-18 TL.'ye düşmüş bir aydınlatıcı ve bronzer aldım. Yeni koleksiyondan da bu tatlı baz-sabitleyici spreyleri aldım. 
Spreylerin tanesi 20 TL. idi. İlk olarak pembe renkli nemlendirici olanı aldım sonra dayanamadım diğerlerini de aldım. Bence kokuları hariç başarılılar. Koku hassasiyetiniz varsa dikkat derim. Çünkü oldukça yoğun kokuyorlar. 


Watsons'dan Revolution'ın aklım kalan glass skin bazı 20 TL'ye düşmüş yakalayınca aldım. Değişik bir baz yapısını herkes sevmeyebilir. Daha sonra bahsedeceğim. 


Beaulis'in  salty vibes aydınlatıcı swatchları.. Özellikle ortadaki renk çok tatlı.Bu da perfect wave bronzer swatchları. Renkler tek tek güzel olmakla birlikte çok fazla tozutuyor. Tek tek kullanmak çok zor ve hepsini birlikte kullanmak da çok anlamsız. Aslında şekline kapılıp aldım yoksa böyle ürünlerin son derece kullanışsız olduğunu biliyorum. En pahalı markalardan hourglass bile böyle bu da böyle.

 Aralık ayında ilk defa bu kadarla kaldım kalmak zorunda kaldım.  Bu ay Sephora'ya falan gidebilirsem acısını çıkartmayı düşünüyorum. Siz aldıklarımı beğendiniz mi bakalım?
Sevgiler..

18 yorum:

 1. sephora piku, sayende avona ilgi duymaya başladım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @deeptone güzel ürünleri var ama :-)) haftaya senin istediğin yazı da gelecek bu arada :-))

   Sil
 2. Bileğindeki renklerin tonları çok güzel. Severim bu tonu ben.

  YanıtlaSil
 3. Aydınlatıcı ve kalemlere bayıldım :) Güle güle kullanın ayrıca nice sağlıklı mutlu yaşlaraa :)!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @pembedünyam Ümrancım çok teşekkür ederim .-)))

   Sil
 4. festive wishes, ne güzel renk öyle, frambuaz çilek gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @deeptone :-)) çilek reçeli gibi de kokusu var zaten..

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. @mükemmelis :-)) genelde renklere kanıyoruz zaten ..

   Sil
 6. Beaulis spreyi sende görüp aldım ama sonuç pek iyi değil benim açımdan :) Aydınlatıcı pek güzelmiş keşşkee benim de olsaaa :))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @nily :-)))) beaulis spreyi baz değil de sabitleyici olarak kullan az az daha iyi oluyor.. öyle de ağır geliyorsa fırça temizle gitsin :-))

   Sil
 7. Bir yere gitmeyince temel ihtiyacımız olanları alıyoruz ancak. Almış olmak için de dolapları doldurmak istemiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @derya çok merak ettiklerimi alıyorum ben de genelde :-)

   Sil
 8. Benimde alışverişlerimin büyük kısmı sıvı sabun, duş jeli, kolonya oldu artık (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @aslınındünyası evet alacak en makul şey onlar :-))

   Sil
 9. Bence de acısını çıkartırsın sen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @yeşimlehertelden :-))) biraz çıkarttım diyebilirim...

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...